Sprawdzanie obrazu ISO (Stealth) za pomocą abgx360 v1.0.2

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Wymagane programy:
abgx360_v1.0.2 >> Kliknij aby pobrać - Kompatybilna z wave4

Pliki video do pobrania na http://www.abgx360.net/download.html
3rd Wave - Video_0E58FB9D.rar
4th Wave - Video_1914211B.rar
Powyższe dwa pliki wypakowujemy i uruchamiamy abgx360 , po czym przyciskamy Ctrl+F >> zatwierdzamy TAK, aby otworzyć katalog StealthFiles, do którego należy skopiować wypakowane pliki video Video_0E58FB9D oraz Video_1914211B:



Program automatycznie sprawdza i naprawia obraz pod względem Kreon Bug'a, więc żadne inne zewnętrzne programy są niepotrzebne.

1. Konfiguracja abgx360 1.0.2 - ustawiamy jak na screenach:

- Options:


- AutiFix


- Misc


2. Gdy skonfigurowaliśmy program jak powyżej zapisujemy ustawienia i przechodzimy do następnego punktu.




3. Wczytujemy obraz: (aby sprawdzić nagraną już grę na płytę w "Input" należy wybrać "DVD Drive" - gra w tym przypadku zostanie tylko sprawdzona - BEZ FUNKCJI NAPRAWY)



4. Przyciskamy "Launch", aby rozpocząć weryfikacje obrazu. Program automatycznie sprawdzi i w razie czego naprawi wszystkie wadliwe dane.



Stealth check passed! - gra posiada Stealth Patch kompatybilny z iXtreme, więc będzie działać na zmodyfikowanych konsolach, ale nie została do końca zweryfikowana z bazą abgx360 - kopia teoretycznie niebezpieczna.

"Verification was successuful!" - obraz jest wykonany poprawnie i zawiera poprawny Stealth Patch zgodny z bazą abgx360 - kopa jest bezpieczna i gotowa do nagrania



"ERROR: The requested URL returned error: 404" >> "Autofix Failed, Stealth is still unverified" - brak gry w bazie, należy spróbować ponownie za jakiś czas.


"Game partition CRC does not match, looks like a bad rip!" - obraz uszkodzony, należy ściągnąć inny release/wykonać kopie jeszcze raz.



Wersje od "SKAZA" najczęściej nie są weryfikowane przez abgx360, ale nie należy się tym przejmować, gdyż są poprawnie wykonane i można je nagrywać bez obawy na bana.



------------------------------------------------------------------------------------------------


abgx360_v0.9.4
- abgx360 - Kliknij aby pobrać abgx360_v0.9.4
- Aktualne abgx360.ini - Kliknij aby pobrać aktualizacje Link alternatywny - Kliknij aby pobrać aktualizacje
"abgx360.ini" - należy skopiować do głównego katalogu x:\Program Files\abgx360" i zastąpić istniejący plik.
Radzę również skasować pliki z katalogu StealthFiles (x:\Program Files\abgx360), ponieważ są czasami kłopoty z poprawnym zweryfikowaniem gry.

1. Konfiguracja abgx360_v0.9.4 - ustawiam jak na screenach:

- Options:


- AutiFix


- Misc


2. Gdy skonfigurowaliśmy program jak powyżej zapisujemy ustawienia i przechodzimy do następnego punktu.

 

apacz

Użytkownik
Użytkownik
skąd idzie pobrać aktualizacje abgx360.in i StealthFiles
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
skąd idzie pobrać aktualizacje abgx360.in i StealthFiles
trzecia linika poradnika. kliknij w zilony link. eh...
 

q148

Użytkownik
Użytkownik
link nie działa
proszę o reupload
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
niestety temat nie jest mój, ale znalazłem coś takiego na zagranicznym forum dotyczące tego programu
heres the download link http://tinyurl.com/6oyewa

2008-11-30

Overwrite the existing abgx360.ini file in your abgx360 installation directory with the new one included in this zip.

Re-launch abgx360 and it will now point at the new location of the online Stealth360 database.

New uploads/verifications will no longer be done on the old server, so update your .ini to stay safe.

-The Stealth360 Team
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
link nie działa
proszę o reupload
Link poprawiony :)
 

maxi666666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
skąd idzie pobrać aktualizacje abgx360.in i StealthFiles
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Z #Stealth360, EFnet :) (irc)
 

Sk8RuDeX

Użytkownik
Użytkownik
ma ktoś link do tych plików Stealth? Bo nie chce mi się ściągać irca i konfigurować...
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Ale po co ci pliki stealth jak wszystko co jest potrzebne do sprawdzenia i naprawy iso masz w pierwszym poście. Nic więcej nie trzeba kombinować. Pliki Stealth są automatycznie ściągane z bazy abgx360.
 

Sk8RuDeX

Użytkownik
Użytkownik
Ten program sam się aktualizuje? ten błąd "ERROR: The requested URL returned error: 404" wyskakuje mi na Fifie 09 i NFS: Undercover a takie gry wydaje mi się powienien mieć w swojej bazie. Póki co sukcesem zakończyło się tylko skanowanie GTA 4...
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
"ERROR: The requested URL returned error: 404" >> "Autofix Failed, Stealth is still unverified" - brak gry w bazie, należy spróbować ponownie za jakiś czas.
 

bady48

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Świeteny poradnik. Dziękuję bardzo. Dopiero "przesiadam się" z PC na X-a, więm tym bardziej mile widziane są tego typu pomoce.
Mam jednak pytanie - czy obraz *.iso powinien być wgrywany do weryfikacji pod oryginalną (otrzymaną po rozpakowaniu gry) nazwą i czy taka sama nazwa widnieje w bazie? Czy te może z samej zawartości obrazu (bez względu na jego nazwę) aplikacja abgx360 rozpoznaje grę?
 

czapa

Użytkownik
Użytkownik
ERROR: The requested URL returned error: 404" wyskakuje mi na NFS: Undercover
Co jest? Przecież powinien mieć tą grę, wersja allstar :/
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Świeteny poradnik. Dziękuję bardzo. Dopiero "przesiadam się" z PC na X-a, więm tym bardziej mile widziane są tego typu pomoce.
Mam jednak pytanie - czy obraz *.iso powinien być wgrywany do weryfikacji pod oryginalną (otrzymaną po rozpakowaniu gry) nazwą i czy taka sama nazwa widnieje w bazie? Czy te może z samej zawartości obrazu (bez względu na jego nazwę) aplikacja abgx360 rozpoznaje grę?
abgx360 sam rozpoznaje grę.

ERROR: The requested URL returned error: 404" wyskakuje mi na NFS: Undercover
Co jest? Przecież powinien mieć tą grę, wersja allstar :/
Stealth jest, ale nie do tej wersji. Allstar coś spieprzył :], więc możesz zaryzykować i odpalać bez retail stealth patch'a lub czekać na inną wersję.
 

czapa

Użytkownik
Użytkownik
A do jakiej wersji jest stealth? Ściągnę jeszcze raz bo nie chcę ryzykować.
EDIT: A da się jakoś napisać do nich maila czy coś żeby zrobili coś z tą wersją od allstar. Wszystko co jest w necie w palu to od allstara a ja się boję nagrać nie zweryfikowaną wersję. Pomocy :)
 

Sajgon

Świeżak
Świeżak
Writing adjusted SS values to D:\dead.space.pal.xbox360.iso
ERROR: Failed to reopen D:\dead.space.pal.xbox360.iso for writing! (Permission d
enied) Unable to permanently adjust SS values!


o co chodzi przy takim komunikacie prosze o wskazówki
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
A nic ci nie korzysta w tym czasie z iso np imgburn ?? Ściągnij ten program >> http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896653.aspx i po odpaleniu wejdź w zakładkę 'Find' -> 'Find Handle...' i wpisz dead.space lub coś w tym stylu.
 

Sajgon

Świeżak
Świeżak
chyba faktycznie inny program w tym czasie siedział na obrazie teraz poszło bez problemu
 

janek418

Użytkownik
Użytkownik
"ERROR: The requested URL returned error: 404" >> "Autofix Failed, Stealth is still unverified" - brak gry w bazie, należy spróbować ponownie za jakiś czas.

Przy takim bledzie nalezy zaktualizowac agbx, czy czekac az gra pojawi sie u nich w bazie? Wydaje mi sie, ze program sam sie aktualizuje przy sprawdzaniu obrazu, ale pewnosci nie mam wiec wole sie upewnic :) Jak dlugo nalezy oczekiwac na pojawienie sie gry, ktorej obecnie nie ma? Wypalil bym juz Assasin Creed'a, lecz wyskakuje ten error, a ryzkowac banem nie chcę ;/
 

Do góry Bottom