Nagrywanie obrazów ISO - Windows

peja_87

Użytkownik
Użytkownik
prubuje nagrac tym sposobem nfs the run. ale jak mam nagrac skoro gra zajmuje 8,7gb a plyta ma 8,5gb???
 

synek80

Świeżak
Świeżak
o

no ja terz mam ten sam problem z tym nfs i nikt nie odpisuje
 

baryfunk

Świeżak
Świeżak
Też mam to samo pomozcie obraz ma 8.7gb a plyta DL 8.5gb i nie da sie nagrac bo za duzy obraz:( juz mam taka z paroma grami
 

misiek_7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a wyjdzie poradnik do lt 3.0 jak nagrać gry przez clonedvd albo imgburn??
 

michuplwlkp

Użytkownik
Użytkownik
panowie - przerobiona nagrywarka potrzebna - mogę sprzedać nową na gwarancji za 100 pln+ 10 pln koszty wysyłki :)
 

rasdel

Użytkownik
Użytkownik
Też mam to samo pomozcie obraz ma 8.7gb a plyta DL 8.5gb i nie da sie nagrac bo za duzy obraz:( juz mam taka z paroma grami
Mam tak samo. Z ImgBurn wyskakuje komunikat, że obraz zajmuje za dużo miejsca i pyta się co zrobić, albo nagrać do końca albo skracanie. Mógłby ktoś wyjaśnić jak to nagrać skoro brakuje dosłownie trochę miejsca na płycie?
 

rasdel

Użytkownik
Użytkownik
Halo, zna ktoś może odpowiedź na trapiący pożywszy problem?
 

Stik01

Świeżak
Świeżak
A mi ktos odpowie???
Jak mam to nagrac?
 

masakryczny

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wcisnijcie truncate i mimo to nagrywajcie. Mnie tak sie udaje nagrac 1 na 5 prob ;d
 

devil12

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli macie LT+2.0 to wypalajcie tak jak jest TUTAJ podane.
Jeżeli macie LT+3.0 to obraz przed wypaleniem należy przepuścić przez ABGX-a i nagrać za pomocą powyższej metody (sposób bezpieczny TYLKO do gry OFFLINE) lub nagrać na nagrywarce Liteona ze specjalnym firmware pozwalającym nagrać 100% danych (sposób bezpieczny także do grania ONLINE).
 

Slonzok83

Świeżak
Świeżak
Jeżeli macie LT+2.0 to wypalajcie tak jak jest TUTAJ podane.
Jeżeli macie LT+3.0 to obraz przed wypaleniem należy przepuścić przez ABGX-a i nagrać za pomocą powyższej metody (sposób bezpieczny TYLKO do gry OFFLINE) lub nagrać na nagrywarce Liteona ze specjalnym firmware pozwalającym nagrać 100% danych (sposób bezpieczny także do grania ONLINE).
Tak zrobię, ale zastanawia mnie dlaczego mi się pokazuję ten komunikat skoro obraz ma 8,13GB, inni mają za duży obraz więc rozumiem ale u mnie?
 

kolumb3

Użytkownik
Użytkownik
NAGRAŁEM 6 PŁYTEK METODAMI OPISANYMI TUTAJ...JEDYNIE Z NFS THE RUN BYŁ PROBLEM ..CIĄŁ SIE.pO PONOWNYM NAGRANIU TYM RAZEM CLONE CD....IDZIE IDEALNIE.JESLI KTOS GRA OFF LINE TO TRUN-CATE - I NIE MA PROBLEMU.
KOLEGA DEVIL PODAŁ WSZYSTKO:

Jeżeli macie LT+2.0 to wypalajcie tak jak jest TUTAJ podane.
Jeżeli macie LT+3.0 to obraz przed wypaleniem należy przepuścić przez ABGX-a i nagrać za pomocą powyższej metody (sposób bezpieczny TYLKO do gry OFFLINE) lub nagrać na nagrywarce Liteona ze specjalnym firmware pozwalającym nagrać 100% danych (sposób bezpieczny także do grania ONLINE).


TRZYMAJCIE SIE TEGO I NIE MOZE BYC PROBLEMÓW.
DODAM OD SIEBIE ZE JESLI JAKAS GRA NIE IDZIE POD NAJNOWSZYM IMG BURN.....TO WYPALAC CLONEM.
UZYWAC PŁYTEK VERBATIM..JA NA TESTY KUPIŁEM DWIE VAKOSS....I RÓWNIEZ IDZIE BARDZO DOBRZE
 

lockerek

Banned
Bez napedu IHAS zainstaluje gre na dysk ?
 

kolumb3

Użytkownik
Użytkownik
z tego co tu czytam......na lt.3 nie zainstalujesz-wywala błąd ( no ale jak zle pisze to poprawcie mnie)
 

CannabisLamerus

Świeżak
Świeżak
Jest jakaś różnica czy abgx czy ręczne patchowanie? Z ręcznym patchem wypaliłem trzy sztuki xgd3 i śmigają. Odkąd wyszedł nowy abgx nie wysmażyłem ani jednej, w img burn I/0 Error na 40%, na clonie Failed to Write przy ~60%. Obraz przeszedł wszystkie weryfikacje abgx. Skończyły mi się płytki żeby dalej sprawdzać.
Nagrywałem na Intenso RICOHJPN-D01-67 2.4x bez ihasa bo i tak mam bana, a granie z płyty mi nie przeszkadza.
 

Luqas94

Świeżak
Świeżak
Czyli np. jeśli chce wypalić sobie Skyrima, który zajmuje 8.23GB musze go przepuścić przez abgx tak? MAm przeróbke Lt 2.0, próbowałem nagrać z truncate ale wywala błąd.
 

mosciccak

Świeżak
Świeżak
Mam takie pytanie .Uztwam kopi zapasowych z 2 lata ake moj bialy xbox padl. Po pol roku kupilem nowa konsolke i dzis przerobilem ja . mam LT 3.0. i teraz co z tamtymi wszystkimi grami ? musze na nowo je sciagac i nagrywac na nowe plytki bo mam LT 3.0 ? nie interesowalem sie tym wszystkim przez pol roku a tu sie narobilo i totalnie nie wiem o co tu chodzi ? ;p Prosze o odpowiedzi ;)
 

baryfunk

Świeżak
Świeżak
nagrywarka

Ja juz kupilem nagrywarke do pc iXtreme Burner Max XGD3 Xbox360 w LiteOn iHAS124 na allegro i nagrywa wszystko:)
 

sid85

Użytkownik
Użytkownik
Podepne sie pod temat, mam nagrywarke ihas, nagralem AC Revelation I konsola nie widzi plyty. Mam naped hitachi 78 spoofowany na LiteOn. I teraz moje pytanie, jezeli chce zagrac w najnowsze gry to zostaje mi tylko kupno napedu LiteOn czy moge cofnac spoof I bedzie ok? Jezeli cofniecie pomoze to prosilbym o jakiegos linka bo przeszukalem juz caly I internet I nie moge tego znalezc, pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom