Poradnik Nagrywanie gier pod LT 2.0

wolszczanin

Świeżak
Świeżak
Domyślnie pewnie już to było ale prosze o pomoc

mam LT2,0 sciągłem gierke fife 13 pod lt2 prosze o pomoc jak ustawic ibuma zeby nagrac gre na płyte której obraz jest większy niz pojemnośc płyty
dla jasności mam nagrywarke LG, gry które mieszcza sie na płyte chodzą mi bez problemu
prosze o pomo
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
mam LT2,0 sciągłem gierke fife 13 pod lt2 prosze o pomoc jak ustawic ibuma zeby nagrac gre na płyte której obraz jest większy niz pojemnośc płyty
dla jasności mam nagrywarke LG, gry które mieszcza sie na płyte chodzą mi bez problemu
prosze o pomo
nie wypalisz ta nagrywarka chyba ze obsluguje ja ten nowy program paytol , fife13 musisz wypalic w 100% ihas pomaga :)
 

wolszczanin

Świeżak
Świeżak
nie wypalisz ta nagrywarka chyba ze obsluguje ja ten nowy program paytol , fife13 musisz wypalic w 100% ihas pomaga :)
a możesz mi podać ustawienia ibuma bo wiem ze trzeba wybrac overburbung albo truc... czy mam wybrac veryfijacje i OPC i wiem ze na koncu nagrywania jest kilka komunikatów
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
bufory na maxa opc wlaczone ale to zalezy od plyt bo ja ihasem nagrywam (plyty platinum) i tyle , jak palilem zwykla to tylko opcja truncate i palila sie do 100% xgd3 trick mp3 dodam ze paytolu wczesniej nie bylo, a tak na marginesie daj se spokuj z fifa 13
 

wolszczanin

Świeżak
Świeżak
bufory na maxa opc wlaczone ale to zalezy od plyt bo ja ihasem nagrywam (plyty platinum) i tyle , jak palilem zwykla to tylko opcja truncate i palila sie do 100% xgd3 trick mp3 dodam ze paytolu wczesniej nie bylo, a tak na marginesie daj se spokuj z fifa 13

pewnie fifa 13 to shit :)
ale gram od czasu do czasu w 12 i mam takiego jednego w domu który gra w piłe na xboxie i chciałby fife 13 wiec sciągłem a co to jest za ten paytol

pozatym mam lt2 xgd2 tylko mi chodzą czyli nie wybierac opcji overburning tylko truncate
 

wolszczanin

Świeżak
Świeżak
bufory na maxa opc wlaczone ale to zalezy od plyt bo ja ihasem nagrywam (plyty platinum) i tyle , jak palilem zwykla to tylko opcja truncate i palila sie do 100% xgd3 trick mp3 dodam ze paytolu wczesniej nie bylo, a tak na marginesie daj se spokuj z fifa 13

pewnie fifa 13 to shit :)
ale gram od czasu do czasu w 12 i mam takiego jednego w domu który gra w piłe na xboxie i chciałby fife 13 wiec sciągłem a co to jest za ten paytol

pozatym mam lt2 xgd2 tylko mi chodzą czyli nie wybierac opcji overburning tylko truncate
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
tak wybierasz opcje truncate przy zwyklej czy to xgd2 czy xgd3 , aprogram to BurnerMAX Payload troche nazwe przekrecilem jest caly opis co i jak na forum poszukaj postu sprawdz czy twoja nagrywarka jest kompatybilna jesli tak to wtedy bedziesz mogl wypalic obraz w 100% zwykla nagrywarka
 

wolszczanin

Świeżak
Świeżak
tak wybierasz opcje truncate przy zwyklej czy to xgd2 czy xgd3 , aprogram to BurnerMAX Payload troche nazwe przekrecilem jest caly opis co i jak na forum poszukaj postu sprawdz czy twoja nagrywarka jest kompatybilna jesli tak to wtedy bedziesz mogl wypalic obraz w 100% zwykla nagrywarka
super dzięki za porade ja nagrywam imgburn ale poszukam tamtego programu dzieki
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
program jest dodatkiem do imageburna i musi byc wlaczony podczas nagrywania :) imageburnem oczywiscie
 

wolszczanin

Świeżak
Świeżak
ok teraz juz wszystko wiem
mojej nagrywarki niesety nie ma na liście ani w dobrych ani złych HL-DT-ST DVDRAM GH22NS40 wiec czeka mnie inwestycja w nowy sprzecik
 

miszu

Świeżak
Świeżak
Mam problem.
Gdy chcę zmienić topologie z LT 3.0 na 2.0 w backup'ie wyskakuje mi błąd: Odmowa dostępu.
Co robić?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
jako administrator zobacz
 

miszu

Świeżak
Świeżak
Sprawdzałem, nic nie daje.
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Kliknij prawym na plik iso daj właściwości i tam odznacz opcję tylko do odczytu zastosuj i będzie dobrze
 

miszu

Świeżak
Świeżak
Pomogło, wielkie dzięki.
 

LauraR

Dziewczyna
Dziewczyna
Ja mam cały czas problem z Black Ops. Patch wgrany zgodnie z poradnikiem, przy nagrywaniu żadnych problemów, ale ciągle wyskakuje błąd o nieobsługiwanej płycie, mimo iż konsola rozpoznaje jaka to gra. Nagrywałam na różne sposoby z użyciem różnych płyt, ale za każdym razem można było je wyrzucić do kosza. Przy wszystkich innych CoDach też był mniejsze lub większe problemy, ale jednak w końcu udawało się je nagrać tak by działały, a tutaj nie pomaga nic.
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam cały czas problem z Black Ops. Patch wgrany zgodnie z poradnikiem, przy nagrywaniu żadnych problemów, ale ciągle wyskakuje błąd o nieobsługiwanej płycie, mimo iż konsola rozpoznaje jaka to gra. Nagrywałam na różne sposoby z użyciem różnych płyt, ale za każdym razem można było je wyrzucić do kosza. Przy wszystkich innych CoDach też był mniejsze lub większe problemy, ale jednak w końcu udawało się je nagrać tak by działały, a tutaj nie pomaga nic.
gra zrobiona pod swoje LT?
 

LauraR

Dziewczyna
Dziewczyna
gra zrobiona pod swoje LT?
Tak, wgrana topologia
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
To jest gra z zabezpieczeniem ap2.5 czyli musisz dograc inny plik topology pod lt2 (specjalnie przygotowany pod 6 gier z zabezpieczeniem ap2.5 ja jeszcze używałem 360 wave pather żeby dograc sektory ap2.5
 

LauraR

Dziewczyna
Dziewczyna
To jest gra z zabezpieczeniem ap2.5 czyli musisz dograc inny plik topology pod lt2 (specjalnie przygotowany pod 6 gier z zabezpieczeniem ap2.5 ja jeszcze używałem 360 wave pather żeby dograc sektory ap2.5
Jeśli chodzi o plik o nazwie 'XGD2.COD-BO.COD-MW2.Halo-Reach.top.data.v1' to wgrałam go przez xbox backup creator w ten sam sposób w jaki zmienia się topologię pod 2.0
 

Do góry Bottom