MEGAUPLOAD-nie premium a jednak bez limitów

macek21

Użytkownik
Użytkownik
Mały poradnik dla tych Którzy pobierają pliki z Megaupload.

Jak wiadomo z Megaupload pobierając pliki mósimi odczekiwać długi czas na kolejne pobranie to około 1 godz.

Ten poradnik pomoże wam to ograniczenie obejść.

W pierwszej kolejności potrzebne nam będą następujące programy:

- Mozilla Firefox-przeglądarka internetowa (w ostateczności może być internet explorer ale bardzo zaniża transfer.)

- Plugin do Firefoxa o nazwie FlashGot (do pobrania w menu przegladarki w zakladce dodatki lub ze strony producenta) plugin umozliwia pobieranie pojedynczych i wielu plikow za pomoca najbardziej popularnych menedZerow pobierajacych dla systemów Windows.

- Menadżer pobierania plików GETRIGHT


Wiec do dzieła:Uruchamiamy przeladarke sciagamy i instalujemy nasz plugin(FLASHGOT).

Restartujemy przegladarke.

Instalujemu program GetRight.(uruchamiamy go na pasku zadan pokoazuje sie ikonka programu)

Wchodzimy w interesujacy nas link na MegaUpload odczekujemy 45 sekund odliczania pokazyje nam sie przycisk FREE DOWNLOAD
teraz klikamy prawy klawisz na myszce i wybieramy opcje FlashGot-pobierz odnosnik.

Nastepnie wyskakuje nam male okienko w ktorym pisze SAVE OR OPEN DOWNLOAD--GetRight tu klikamy SAVE i nasz plik jest juz w programie GetRight otwieramy program i na pliku klikamy prawy klawisz i RESUME nasz plik zaczyna sie sciagac do katalogu utworzonego przez GetRight na dysku c:\Downloads

Wszystko jasne jak ten pliczek sie sciagnie powtarzamy operacje nie odczekujac kolejnej godziny na mozliwosc pobrania.

Aha jednoczesnie mozemy sciagac tylko jeden plik ale do programu mozemy wrzucic kilka odnosnikow i na przemian je sciagac poniewaz program pozwala na pałzowanie i wznawianie sciagania.


Na Samym koncu podaje Stronę Skąd można sciagać gry w plikach po 1GB

wiec mysle ze komus sie ten tutorial przyda Pozdrawiam.

Oto Link http://michel319.blogspot.com/2008_10_01_archive.html
 

mih0001

Świeżak
Świeżak
wielkie dzieki moze ktos podac linki do gier z linkami po 1giga i zeby byly pal pozdrawiam
 

macek21

Użytkownik
Użytkownik
RE:Link

http://michel319.blogspot.com/2008_10_01_archive.html


oto link wiekszosc gier jest w pal lub region free wystarczy poszukac
 

krysto68

Użytkownik
Użytkownik
Programik chodził ale już padł przynajmniej u mnie,i zaliczył śmietnik. Z megaupload można śmiało pobierać programem Idm ,dopiero po pobraniu około 7gb jest blokada na około 120 min i dalej można zasysać.Pozdrawiam.
 

chomik01

Banned
Użytkownik
ty a niema takiej strony michel319: octubre 2008
tylko że z grami angileskimi lub polskimi bo prawie wszyskie sa po hiszpańsku albo włosku ;/
 

eoneee

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie, ale nie ma tak, że hiszpański to język główny, a w menu do wyboru jest też np angielski albo niemiecki?
 

wer

Użytkownik
Użytkownik
oj dzieci dzieci, a mama nie nauczyła was, że jeżeli nie zna się języka to sięga się po słownik?? Boshhhe dla was "ingles" to włoski? Po za tym w menu gry prawie zawsze pojawia się język angielski. Ale ja powiem że mama nie nauczyła mnie marnować płyt i zapytam czy Stealth path jest tylko obsługiwany, czy już jest zaaplikowany? Na stronie pisze stealth: tak i nie wiem czy to pierwsze czy drugie

dla tych co ściągają: pamiętajcie żeby ściągać gry z region Free albo PAL bo gry wam nie pójdą, chyba że macie konsolę ze stanów ;)
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
;)Eeeee...
mósimi odczekiwać długi czas na kolejne pobranie to około 1 godz.
Ten tego, ja tam zadnego konta na MU nie mam, a pobieram bez limitów. Co najwyżej musze odczekać te 45 sec. zanim zacznie ssać, chyba ze ściągam przez Menagera, to wtedy pobiera od razu.

A dla tych co chcą wrzuty gier po 1Gb, to polecam http://www.megauploadforum.net/
 

eden87Kudowa

Użytkownik
Użytkownik
Vagner coś to Twoje http://www.megauploadforum.net/ nie funguje :) może jakiś błąd popełniłeś? :)
 

ozi_ocb

Świeżak
Świeżak
zrobilem wszystko jak w opisie i nie sciaga, wyskakuje komunikat ze sciagniecie zostalo zablokowane;/
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
A ja znalazłem inne rozwiązanie :D
wchodzimy na anonymouse.pl
wklejamy link
ściągamy nie martwiąc sie o limity :D
 

Mizuro

Użytkownik
Użytkownik
Stary Kocham Cię ;*
 

ufoludekcrezy

Użytkownik
Użytkownik
A ja znalazłem inne rozwiązanie :D
wchodzimy na anonymouse.pl
wklejamy link
ściągamy nie martwiąc sie o limity :D
Poprawka anonymouse.org a nie żadne anonymouse.pl
 

Bangog

Użytkownik
Użytkownik
A nie lepiej wciepać w jDownloadera ? Nic nie przepisujesz, i mi jedzie max lacza.
 

rafal19872

Użytkownik
Użytkownik
Username = latinloverkr
Password = discepolo
Nie zmieniajcie hasła.
 

Dobi

Świeżak
Świeżak
Mi nie idzie full speedem. Ściągam jdownloaderem 0.4.936. Pobiera mi max 150kb/s. W czym tkwi problem? Aha, i czy jest jakiś sposób na nieprzepisywania kodów z obrazka? Przy każdym pobieranym pliku trzeba wykonywać tą czynność.
 

Mario3

Użytkownik
Użytkownik
Username = latinloverkr
Password = discepolo
Nie zmieniajcie hasła.
A wiesz ,że nawet z ciekawości loknołem czy idzie zalogować ,no ale cóż chyba już Ci ktoś niestety zabrał to konto premium ,bo wyskoczył komunikat o nieprawidłowym haśle/loginie ,na prszyszłość radze nie zamieszczać passa do konta na ogólnodostępnych forach ,bo Ci każde buchną ,to przecież Polska:p
 

kulkers

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam nie rozumiem. Pobieram od 4 miesiecy z megaupload i tak nigdy nie miałem limitów ani captcha. Może to jdownloader się zajmuje zdejmowaniem kodu ale między partami czas oczekiwania wynosi u mnie 15 sekund zawsze dlatego zawsze nalegałem żeby uploaderzy wrzucali na ten serwer. Sciągam zawsze full predkoscia.
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
U mnie natomiast był taki problem, że swego czasu ściągałem pliki z MU za pomocą Jdownloadera to zawsze miałem prędkośc na poziomie 1,5mb/s jednakże po pewnym czasie coś się zwaliło i prędkośc oscylowała w granicach 5-60 kb/s. Od tamtego czasu porzuciłem zarówno MU jak i Jdownloadera.
 

edaw011

Świeżak
Świeżak
Ja używam Cryptload-a i z MU pobiera mi z full prędkością (20Mbit/sec) jakieś kilka Giga, potem zwalnia do 20-30kBit, to resetuję router i znów mi ssie na full...
 

Do góry Bottom