Gameboy a Gameboy Advance SP

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Zapragnąłem posiadania kultowej konsolki Nin. Niestety DS i DSi są troszke zbyt drogie a PSP to jednak nie to samo. Głównie chce na niej grać w poksy aby w końcu poznać tą serię (mówcie co chcecie ale nigdy w nie nie grałem !). Na allegro pełno jest tego sprzętu tylko że za bardzo nie wiem co kupić. Gameboya Classic, Color czy Advance SP? Na Advance pójdą gry z Classica/Colora? Czym się różni Color od Classic oprócz oczywistego faktu kolorowego ekranu? Jak jest z piratami, da się jakieś programatory jak do DSa kupić?
 

F-14 Tomcat

Użytkownik
Użytkownik
Kup psp i wgraj emulator gba. Gra się lepiej niż na sp. Lepszy wyświetlacz i psp wygodniej się trzyma. Sam trochę pogrywam w zelde i golden sun-a. Ale samej konsolki nintendo nie opłaca się brać. Pozdro
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Jakbym chciał PSP i byłoby mnie na niego stać to bym wziął. Gameboya chce do klasyków i LSDJ.
 

F-14 Tomcat

Użytkownik
Użytkownik
I co będziesz szukał kart do tego gba po aukcjach? Nie wiem czy nawet można dostać programator do gba. Stare gba nie mają podświetlenia. SP dzielą się na dwa typy. Jeden ma słabe podświetlenie (ale ma!) a drugi lepsze. Za to sp źle się trzyma w dłoniach. Co do klasyków jest kilka bardzo dobrych gier.

Dozbieraj i kup psp. Bo ten pomysł z gba jest słaby.
 

truskolodz

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ninny to DS Lite. Można go kupić w rozsądnej cenie, używkę z programatorem. A jeśli interesują cię klasyki, emulatory i inne pierdoły to polecam - DINGUX Dingoo A-320 4GB PEGASUS SNES PSX PREZENT (1879562277) - Aukcje internetowe Allegro Np. ;)
 

F-14 Tomcat

Użytkownik
Użytkownik
za cenę konsolki której mu doradziłeś można mieć psp fat z kartą pamięci i masą emulatorów :) Nie kupuj tego
 

truskolodz

Użytkownik
Użytkownik
Można PSP, ale jeśli chciał Koniecznie coś od Big N to ma alternatywę.... ;P Z GBA byłby problem z dobrym programatorem. Na DSie r4 z wood firmware i wszystko by śmigało :)
 

F-14 Tomcat

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie na moim ds lite z r4 i woodem wszystko śmiga idealnie. Tylko, że jak kj5 nie śmierdzi kasą to mogło by to być dla niego problemem.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie, czytajta ze zrozumieniem. Nie mam i nie będę miał kasy ani na PSP ani na DS-a. Kupowanie tych dwóch konsol tylko dla Pokemonów i LSDJ wydaje się nad wyraz nie oszczędne. Tak patrząc to chyba jednak wezme SP pod którego są programatory i podświetlenie tylko czy gry z GBC na nim działają?
A chińskich podróbek nie chce, klasyka to klasyka :)
 

F-14 Tomcat

Użytkownik
Użytkownik
działają gry z gbc. Tylko nie wiem czy programator je uruchomi.
 

truskolodz

Użytkownik
Użytkownik
Dobry programator na GBA SP to teraz rzadkość. Licz się z wydatkiem CO NAJMNIEJ ok 150 zł za EZ Flash i taniej za SuperCard - ale kompatybilność jest niestety wadą tego rozwiązania. A DS Lite w dobrym stanie to ok 250 zł , R4 kosztuje ze 30 zł (z kartą, bez jeszcze taniej....). Więc wyjdzie ci taniej, niż GBA SP + dobry programator.
 

Yoshiv

Użytkownik
Użytkownik
Tyle, że DSowy programator nie odpala gier z GBA, only GB/GBC, pozdro.

Chyba, że w dodatkowy ram zainwestuje, ale wtedy też nie wróżę 100% kompatybilności z wybranymi tytułami.

No i te R4 co są na Allegro to w 90% podróby, niektóre nawet Wooda (taki soft) nie odpalają, a ten fabryczny to jakaś kpina.
Jak już to Acekard, ew. stary dobry M3 Simply, który po wgraniu Wooda nawala równie dobrze jak Acekard.
 

password

Banned
Użytkownik
Spoojnie kukaj na auckje z GBA SP z programatorem w pakiecie, na pewno kupisz tanio :)

Ja kupiłem DSi za 150zł w BDB stanie,wystarczy dużo siedzieć na allegro i przeglądać
 

F-14 Tomcat

Użytkownik
Użytkownik
Dobre DSi kosztuje min. 300zł . Wydaje mi się, że chwalisz się z tymi 150zł. Btw to ja miałem szczęście, że trafiła mi się oryginalna r4 :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja kiedyś mialem SP, właściwie nadal mam, ale ma pęknięty ekran, świetna konsolka, dla poków na pewno opłaca się kupic :)
 

password

Banned
Użytkownik
Dobre DSi kosztuje min. 300zł . Wydaje mi się, że chwalisz się z tymi 150zł. Btw to ja miałem szczęście, że trafiła mi się oryginalna r4 :)
No jak patrzysz na kup teraz to powodzenia. do 200zł wyrwie DSi ja swojego za 150 wyrwałem i nie mówię po to żeby się chwalić, a po to że MOŻNA

Acekard'a można sprawdzić na stronie internetowej wpisując kod z naklejki typu zaiks
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
Możesz tez dokonać profanacji i zagrać w pokemony na pc za pomaca emulatora koszt 0zł:]
 

GKxD

Użytkownik
Użytkownik
A nie wystarczy emulator na kompie??
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Nie, to tak jakbyś zamiast kupować auta kupił symulator jazdy na kompa, to nie to samo.
 

maaqpl

Świeżak
Świeżak
Osobiście używam LSDJ i polecam do tego Game Boy Classic albo Color. Ja wybrałem tego pierwszego ze względu na dźwięki:) Programatory do tych GB kosztują około 100-120zł, zależy od kursu dolara i nadają się zarówno do Classica jak i Colora.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom