ABGX- Tu wklejamy screeny- problemy i pytania. CZYTAĆ #1 POST!

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nawet na LT 2.0 działają gry xgd3 xgd2 kwestia odpowiedniego wypalenia. Inaczej pod 2.0 inaczej pod 3.0.

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a
 

dawcio973

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam problem z CoD: Black OPS którego przed chwilą pobrałem, a mianowicie mam dwa błędy na czerwono (tak jak na screen'ie) i teraz mam pytanie czy da radę to jakoś naprawić? Xbox'a mam przerobionego na LT 3.0
 

Attachments

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam problem z CoD: Black OPS którego przed chwilą pobrałem, a mianowicie mam dwa błędy na czerwono (tak jak na screen'ie) i teraz mam pytanie czy da radę to jakoś naprawić? Xbox'a mam przerobionego na LT 3.0
We właściwościach pliku ISO odznacz opcję "tylko do odczytu".
 

dawcio973

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Już wszystko ok, dzięki :) a mam jeszcze jedno pytanie z innej beczki, czy wie ktoś może skąd bym mógł pobrać CoD MW2 i Saints Row 3 PL?
 

dawcio973

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chciałbym się zapytać czy będzie mi to działać jak wypale? Ewentualnie czy da radę jakoś to naprawić? Xbox ma Lt 3.0
 

Attachments

Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie będzie działać.
 

dawcio973

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
szkoda :( a można może zmienić język jakoś w Ruskiej wersji?
 

norbert626

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wyskoczył mi taki błąd jak zgrywałem ISO z płyty za pomocą IMG . Gra to Forza 2 .Proszę o pomoc
abx.png
 

tomek1207

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Ktoś oceni ?




dzięki z góry
 

klaudio87

Świeżak
Świeżak
cześć mam problem z call of duty advanced warfare nagrywam pod lt 3.0 jak zazwyczaj auto fixa mam i z drugim obrazem płyty mam problem
 

Attachments

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
cześć mam problem z call of duty advanced warfare nagrywam pod lt 3.0 jak zazwyczaj auto fixa mam i z drugim obrazem płyty mam problem
Wgrałeś fixa do abgx ?? Ten plik .ini ?
 

klaudio87

Świeżak
Świeżak
fixa mam wgranego,wszystkie inne płyty bez problemu nagrałem a z tym codaw problem
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z obrazem wszystko ok ?? ABgx dobrze ustawiony ?
 

HIKS269

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej, powiedźcie o co chodzi z tym niebieskim napisem "quering the online database" ? za każdym razem jak przepuszczam przez abgx to tylko ten jeden napis wyskakuje na niebiesko, że niby dogrywa topologie..(cała reszta jest na zielono) zmieniałem ustawienia obrazu i wyłączyłem "tylko do odczytu a abgx uruchamiałem z uprawnieniami admina i dalej jest tak samo. Dodam ze abgx jest już z fixem.
 

hirashin

Użytkownik
Użytkownik
Clipboard01.jpg Pojawia mi się taki błąd przy RE: Revelations 2. Pójdzie czy nie pójdzie i jak ewentualnie naprawić tę topologię?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Odznacz -właściwosci pliku tylko do odczytu

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a
 

hirashin

Użytkownik
Użytkownik
Odznacz -właściwosci pliku tylko do odczytu

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a
W jakiej zakładce to znajdę? (mam angielską wersję abgx'a)
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Nie w ABGXie, tylko w Windows. Prawy klik na pliku, właściwości.
 

hirashin

Użytkownik
Użytkownik
Działa, dzięki.
 

woziul

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witajcie :) Mam problem z nagrywaniem plyt. Zawsze wszystko dzialalo jak trzeba, robilem zgodnei z poradnikiem, natomiast teraz gry nagrywaja sie, ale nie dzialaja :/ Mam lt 3.0, nagrywam na plytach Verbatim. Problem dotyczy glownie nowych gier. Nie dziala PES 2015, The Evil Within. Innych nie sprawdzalem bo szkoda mi plyt. Poprawnie nagralo sie i dziala Halo Wars i Mass Effect (pierwszy). Nagrywarka Ihas 124b. Nie wiem czy ma to jakies znaczenie, ale przy przepuszczaniu przez abx dostaje kilka "dziwnych" komunikatow.

Np: ERROR: Could not resolve host: abx360.net; Host not found. There seems to be a problem with the db so online functions have been disabled. Try again later...

Pozniej nizej:
You need to enable online functions (assuming your connection works and the db is up) if you want to check for the latest files in the online database)
Failed to find a verified ini file for the xex/ss combination.
Verification failed.

Starting autofix
Failed to find a verified ini file for this Xex
Autofix failed, Stealth is still unverified.

Rozumiem, ze abx ma problem z polaczeniem z siecia? Tylko skad to sie bierze i jak to naprawic? Nie mam firewall'a a antyvirus nie blokuje abxa.
 

Do góry Bottom