xbox 360 netflix pytanie

DojoPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam pewne pytanko do was bo jestem średnio zorientowany.Wiem, że 11 sierpnia wyjdzie aktualizacja konsoli.Ma ona dodać min. netflix czyli usługę dzięki, której będzie mogli oglądać filmy i seriale itd. Mam tutaj pewne pytanko, które od dłuższego czasu mnie nurtuje.Na filmikach beta testerów ów aktualizacji możemy zobaczyć, że to osoby sobie oglądaj te filmy nie płacą wcześniej nawet jednego mspoints.Czy ta usługa będzie darmowa? Za darmo będę mógł sobie oglądać filmy i czy ta usługa będzie dostępna dla silver memberów.No i oczywiście czy będzie możliwość oglądnięcia tych filmów z NASZEGO KRAJU
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie w becie jest parę darmowych filmików po za tym mógł wcześniej zapłacić i oglądać drugi raz.Wątpię żeby były filmy za darmo jak chcą kasę za ubranka dla avatarow.
 

DojoPL

Użytkownik
Użytkownik
No mnie też to dziwi.Ale może część filmów nie tylko w becie może będzie jednak za darmo? Choć znając M$.. to raczej nie. :p Ale fajnie było by oglądnąć sobie jakiś fajny film czy serial jak herosi czy walle.
 

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
Heh szczerze mówiąc w realiach M$ , takie coś to marzenia ściętej głowy ^^ :D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
beta testerzy mają za free bo przecież na czymś muszą testować a nie będą za to płacić.
 

DojoPL

Użytkownik
Użytkownik
No oczywiście tylko mam nadzieję, że z naszego kraju mlekiem i miodem płynącym, będzie możliwość oglądania tych filmów.Mimo wszystko mam też nadzieję, że parę filmów będzie można obejrzeć za darmo.
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
A czy ty wiesz co to jest netflix w ogóle? To jest wyporzyczalnia filmów. Musisz miec opłacone konto w netflixie, żeby móc wyporzyczać te filmy.
 

DojoPL

Użytkownik
Użytkownik
Tak ale jeśli będziemy oglądać to na XBOX 360 z tego co słyszałem (mogę się mylić) będzie można za film płacić przy użyciu ms points.I jestem ciekaw jak będzie z tym opłacaniem konta.Będzie można opłacić przy pomocy ms points bo jeśli nie to pozostaną karty płatnicze zarejestrowane na kraj w, którym musi być xbox live.A wtedy odpada możliwość oglądania filmów z naszego kraju.l
 

korba-dawid

Użytkownik
Użytkownik
no ale może skoro bedzie wykupiony gold to automatycznie też opłacony netflix ??? niewiem przynajmniej mam taką nadzieję
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
@up
Nie. Za filmy musisz płacić osobno.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
no ale może skoro bedzie wykupiony gold to automatycznie też opłacony netflix ??? niewiem przynajmniej mam taką nadzieję
gold i netfix razem oO nie masz co na to liczyć chyba że chcesz płacić za golda 300 zł na miesiąc bo przecież nie dadzą ci filmów za 15 zł miesięcznie.
 

loopez

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
dodatkowo wybij sobie z glowy ze jak juz uda ci sie zarejestrowac na netflixie - to cokolwiek obejrzysz gdyz serwis posiada blokade regionalna na numery IP - musiualbys miec IP z USA ( jakis VPN czy cos )
 

bumbum35

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wiem ze netflix jest dostępny na xbox 360, mozna go pobrać z xbox live. Niestety ja mam konsolę z RGH i live zablokowany więc czy jakos idzie zainstalowac netflix?
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sam sobie kolego odpowiedziałeś :p
 

bumbum35

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Myslałem ze skoro gry mozna i aplikacje to instalka netflixa tez gdzies jest do zdobycia
Znalazłem co prawda takie coś http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/apps-xbox-360/12277-netflix-app-download-xbox-360-metro-dashboard.html , ale nie wiem czy korzystając z Netflixa, nie zostane zbanowany czy jakos tak?
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom