The Division - wspólne misje i eksploracja

BaronTheStig

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam,
Jeśli jest ktoś chętny do grania w The Division i wspólnego przemierzania Nowego Yorku, wypełniania misji i tak dalej to chętnie się będę pisał. Wyślijcie zaproszenie na konsoli Xbox One - nick jak na forum.
Aktualnie mam 7 poziom, więc jestem przy misjach na tym poziomie.
Zapraszam i pozdrawiam
 

Michal0155985

Świeżak
Świeżak
Gra ktoś z was jeszcze w tą grę?
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Gra ktoś z was jeszcze w tą grę?
Niedługo zacznę.
 

Michal0155985

Świeżak
Świeżak
Niedługo zacznę.
Jakby co to pisz.:
3628B05D-9635-4494-8253-40BD367AEC7A.jpeg
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może nie całkiem w temacie ale kooperacja w DMZ MW2 bije wszystko na głowę. Wszystko. I jest gratis dlatego przetestowałem jak się gra na xbox, ps4 i pc. To im wyszło, cud miód i orzeszki. Juz nawet B2042 w EA akces nie chce mi się odpalać 1 meczu dziennie dla 10tys.punktów.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Może nie całkiem w temacie ale kooperacja w DMZ MW2 bije wszystko na głowę. Wszystko. I jest gratis dlatego przetestowałem jak się gra na xbox, ps4 i pc. To im wyszło, cud miód i orzeszki. Juz nawet B2042 w EA akces nie chce mi się odpalać 1 meczu dziennie dla 10tys.punktów.
Grasz na Xbox czy na PC?
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grasz na Xbox czy na PC?
Xbox mam pełną wersje i tam trochę dmz gram.W multi większość broni normalnie leveluję. Ps4 za free więc tylko dmz i dlatego tak mnie wciągło, nie miałem wyboru normalnego multi ( więcej misji porobionych).
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam zainstalowaną Jedynkę i dwójkę, ogrywam podziemia, misje itd, więc mogę polatać poziom w dwójce mam maksymalny
 

Do góry Bottom