Poradnik Nagrywanie gier pod LT 3.0 (Najlepszy artykuł - edycja 3)

cieslak123x

Świeżak
Świeżak
witam. Mam problem z abgx360 a dokładnie
Starting AutoFix Looking for Xex 97DE403B.ini in the online verified database
zrobiło mi sie to po formacie. Mam dodane abgx360.ini oraz do wyjątków zapory systemu ale to nic nie daje.
 

mAsHER

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Witam,
Mam pytanie odnośnie obrazu FIFA 16 SRT na LT3.0. Wypaliłem kopie na plycie platinum i jest ok, głównie chodzi o ikone na dashboardzie. Nagrałem drugą kopie na verbatimie MKM003 i po wsadzeniu płyty do napędu mam zupełnie inna ikonę, jakaś gra i napis Windows Phone, natomiast jak wejde w informacje o grze to jest FIFA 16 oraz jak odpale to też FIFA sie odpala. Dlaczego tu jest tak a tu tak skoro z jednego obrazu nagrywane ?
 

alfamaniek

Banned
XBOX MANIAK
Użytkownik
Właśnie u mnie kiedy tylko mam w napędzie gre z GTA V i uruchamiam konsole xbox360 z LT 3.0 widzę dziwną ikone dotyczącą jak by reklamy Windows phone ,dziwne troszkę to jest dla mnie .

Poza tym , normalnie gra odpala i jest ok.Od jakiegoś czasu zauważyłem zmianę ikonki...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

mAsHER

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
oooo otóż to, też to mam
 

mateusz323

Użytkownik
Użytkownik
Pytanie, dawno nie siedziałem w xboxie, mam LT3.0 chce pograć przez neta, na razie nie mam nagrywarki iHas (koniecznie potrzebna jest do nagrywania gier na LT 3.0 ? Czy tylko do nagrania fify 16? )
Znalazłem załóżmy GOW3 jest w wersji LT2.0 i LT3.0, nie mając iHasa tylko zwykłą nagrywarkę (nagrywa DL) powinienem pobrać którą wersje?
 

abgx234

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Posiadam pytanie. Dawno w temacie Xboxa i nagrywania gier nie siedziałem, a kiedyś dość głeboko i już nie pamiętam co i jak do końca, a nabyłem spowrotem konsolę. Firmware mam LT 3.0. Posiadam również nagrywarkę iHas, w starym komputerze stacjonarnym, który jest u znajomego, ale nagrywarkę sobie od niego wyciągnę. Pamiętam, że nagrywarka była kupiona i wgrany był LT Max odrazu jak ten sposób i gry XGD3 się pojawiły parę lat temu. Teraz w poradniku widzę czynności, których wtedy napewno nie wykonywałem podczas nagrywania gier i wszystko działało, bo do tej pory mam gry nagrane tą nagrywarką i działają np. GoW3. Czy jeśli tą nagrywarkę wyciągnę, kupię przejściówkę SATA na USB i podepnę do lapka to mogę to wszystko pominąć i normalnie nagrywać tak jak kiedyś i ten flash nadal w niej będzie oraz nic nowego w tym temacie się nie pojawiło ? Czy jest jakiś nowy LT Max i lepiej od nowa to wszystko jak w tym poradniku robić ? Zawsze nagrywałem i nagrywam na Verbatimach. Posiadam również napęd zewnętrzny, który jest obsługiwany przez Burner Max Payload, ale chyba lepiej tym iHasem nagrywać ? Czy będę mógł nagrywane ew. gry przez ten Burner Max instalować na dysku ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Edit:
Jeszcze jedno pytanko, czy przy nagrywaniu starszych gier XGD2 Layer Break zostawiamy na Calculate Optimal czy trzeba tam wpisać jakąś wartość, bo tak się chyba z tego co pamiętam kiedyś robiło ?
 
Ostatnia edycja:

pingwin13783

Świeżak
Świeżak
Panowie dawno nie nagrywałem już gier na Xboxa. Wkładam płytkę, odpalam burnermax playload tool, enabled. Włączam img burna ale nie wiem jakie dać ustawienia? Nie posiadam nagrywarki ihas. Chodzi mi o ustawienia booktype i co zmienić w ustawieniach nagrywania żeby można było zainstalować grę na dysku.
 

Do góry Bottom